You Are Here: Home » Güncel » Ebru Gündeş Anne Oldu, Kızın İsmi Alara

Ebru Gündeş Anne Oldu, Kızın İsmi Alara
style=”display:inline-block;width:336px;height:280px”
data-ad-client=”ca-pub-3203150251352097″
data-ad-slot=”6618738853″>

Ebru Gündeş, anne oldu…

Gündeş, 2000 yılında geçirdiği beyin kanamasından sonra ameliyat edildği ve hayata yeniden döndüğü Gayrettepe Florence Nightingale Hastanesi’ni tercih etti. Sezeryanla gerçekleşen doğum sonrası 3 kilo 300 gram ağırlığında ve 49 santim boyunda dünyaya gelen bebeğe, babası Reza Zarrab’ın isteği üzerine Alara ismi verildi. Opr. Dr. Banu Günenç tarafından gerçekleştirilen doğuma, beyin kanaması geçirdiği sırada Gündeş’i ameliyat eden doktoru Nöroşirürji Bölüm Koordinatörü Prof. Cengiz Kuday da katıldı. Opr. Dr. Banu Günenç, doğumun ardından bir basın toplantısı düzenledi. ‘in daha önceden geçirdiği beyin kanaması nedeniyle riskli bir hamilelik yaşadığını belirten Günenç, ‘Tansiyon oynamaları ve erken haftalarda kanamaları oldu, fakat ilaçlarla kontrol altına aldık. Daha önceden geçirdiği rahatsızlık nedeniyle doğumu sezaryenle gerçekleştirdik’ diye konuştu.
‘in doğum haberini alan arkadaşları hastaneye akın etti. Seda Sayan, türkücü Ceylan, Rüştü Reçber’in eşi Işıl Reçber, ünlü şarkıcıyı ziyaret eden ilk isimler oldu.

Fanları şeker dağıttı
Hastaneye akın eden fanları şeker dağıttı. Gündeş ise twitter’ına şunları yazdı: Bu mesajı okuduğunuza göre kızım Alara sağlıkla dünyaya gelmiş demektir.

Yorum Yazabilirsiniz

Bu kodu aşağıdaki kutucuğa yazınız..
*

Tüm içerik kaynak belirtilerek kullanılabilir. 2014 percemler.com

Scroll to top