Angry Birds Transformers İndir, Oyna

iOS için Angry Birds Transformers , Rovio’nun 3 boyutlu grafiklerle süslenmiş ateş et – kaç oynanış tarzına sahip yeni Angry Birds oyunudur. Hem iPhone hem de iPad’inize ücretsiz yükleyerek oynayabileceğiniz oyunda aksiyon dolu sahneler hiç eksik olmuyor; bu da beraberinde hızlı olmayı ve çabuk düşünmeyi gerektiriyor.

Detaylı hazırlanmış karakter ve çevre modellemelerinin yanı sıra animasyonların da son derece başarılı olduğu yeni Angry Birds Trans formers oyunu, Autobirds (Transformers filminde Autobot’lardan esinlenerek hazırlanılmış karakterler.) ile Deceptihogs (Yine Transformers filminden tanıdığımız Deception’lar) arasında geçen savaşı konu alıyor.

Soldan sağa doğru akan oynanışı sahip oyunda robot kostümlerini giymiş Angry Birds karakterleri oldukça fazla sayıda silahı ustalıkla kullanarak aralarında domuz ve binaların da bulunduğu arka plana konumlandırılmış hedefleri etkisiz hale getiriyor.

Oyundaki karakterlere bakacak olursak; Angry Birds’ün ana karakteri Kırmızı Kızgın Kuşu Optimus Prime rolünde, sarı kuşu Chuck’ı Hal, Bubbles, Terrence’ı Bumblebee, Grimlock, Jazz ve Heatwave rolünde görüyoruz. Corporal Pig, Foreman Pig, King Pig, Chef Pig ise Galvatron, Lockdown, Megatron, ve Soundwave/Starscream rollerini üstleniyor.

Angry Birds Transformers, 94.5MB boyutunda ve iOS 7 üzeri tüm iPhone ve iPad’lerde oynanabiliyor. Ücretsiz olan oyunun oyun içi satın alımlar içerdiğini de hatırlatalım.

iOS cihazlar için Angry Birds Transformers :

https://itunes.apple.com/app/angry-birds-transformers/id869231055

Android için Angry Birds Trans formers, Rovio’nun tablet ve telefonlarda ücretsiz olarak oynanabilen yeni Angry Birds oyunudur. Klasik sapan tabanlı oynanışa sahip Angry Birds oyunlarından sıkılanlar için harika bir alternatif olan Transformers oyununda kızgın kuşlar kimi zaman arabaya, kimi zaman uçağa, kimi zaman da tanka dönüşebilen robotlar yerine geçiyor. Kızgın kuşlar hiç olmadıkları kadar güçlü ve tehlikeli.

Meşhur Transformers filminden uyarlanan yeni Angry Birds oyunu Autobirds ve Deception’ların birlik olup yumurta botları durdurmalarını konu alıyor. Serinin diğer oyunları olduğu gibi yine harika 3 boyutlu grafikler eşliğinde oynadığımız oyunda ana karakterler olan Red’i Opimus Prime rolünde, onun en iyi arkadaşı Chuck’ı Bumblebee rolünde görüyoruz. Soldan sağa akan ve ateş et – kaç oynanış tarzının benimsendiği oyunda gelen saldırıları önlemek için lazerimizi kullanıyor, seçtiğimiz karaktere bağlı olarak araba, kamyon, tank ve uçağa dönüşüyoruz.

Hem karakter ve çevre modellemelerinin hem de animasyonların (Kızgın kuşların dönüşümü uğraması başarılı bir şekilde yansıtılmış ve oyunun hızını kesmiyor.) kaliteli olduğu oyunda robotlarımızı yükseltmemiz de mümkün. Her Transformers karakterinin kullandığı silahları yenileyebiliyor, yeteneklerini geliştirebiliyoruz.

Rovio’nun 13 yaş ve üzeri kullanıcıları için uygun gördüğü Angry Birds Trans formers, 129 MB büyüklüğünde ve ücretsiz olarak oynanabiliyor. Oyunu ilk defa açtığınızda arka planda ek içerikler için bir indirme gerçekleştirildiğini de belirtelim.

Android cihzlar için Angry Birds Trans formers :

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.rovio.angrybirdstransformers

Angry Birds Transformers >> Oyuna Başlaman için Tıkla

 

Oyun kategorimizdeki diğer yazılar.

Google angrybirds aramaları