Ebru Gündeş Anne Oldu, Kızın İsmi Alara

Ebru Gündeş 11 yıl önce ölümden dönüp, yaşama tutunduğu hastanede ‘anne’ oldu. 3 kilo 300 gram ağırlığında, 49 santim boyundaki bebeğe, babası Reza Zarrab’ın isteği üzerine Alara ismi verildi

Ebru Gündeş, anne oldu…

Gündeş, 2000 yılında geçirdiği beyin kanamasından sonra ameliyat edildği ve hayata yeniden döndüğü Gayrettepe Florence Nightingale Hastanesi’ni tercih etti. Sezeryanla gerçekleşen doğum sonrası 3 kilo 300 gram ağırlığında ve 49 santim boyunda dünyaya gelen bebeğe, babası Reza Zarrab’ın isteği üzerine Alara ismi verildi. Opr. Dr. Banu Günenç tarafından gerçekleştirilen doğuma, beyin kanaması geçirdiği sırada Gündeş’i ameliyat eden doktoru Nöroşirürji Bölüm Koordinatörü Prof. Cengiz Kuday da katıldı. Opr. Dr. Banu Günenç, doğumun ardından bir basın toplantısı düzenledi. Ebru Gündeş’in daha önceden geçirdiği beyin kanaması nedeniyle riskli bir hamilelik yaşadığını belirten Günenç, ‘Tansiyon oynamaları ve erken haftalarda kanamaları oldu, fakat ilaçlarla kontrol altına aldık. Daha önceden geçirdiği rahatsızlık nedeniyle doğumu sezaryenle gerçekleştirdik’ diye konuştu.
Ebru Gündeş’in doğum haberini alan arkadaşları hastaneye akın etti. Seda Sayan, türkücü Ceylan, Rüştü Reçber’in eşi Işıl Reçber, ünlü şarkıcıyı ziyaret eden ilk isimler oldu.

Fanları şeker dağıttı
Hastaneye akın eden Ebru Gündeş fanları şeker dağıttı. Gündeş ise twitter’ına şunları yazdı: Bu mesajı okuduğunuza göre kızım Alara sağlıkla dünyaya gelmiş demektir.

Next Post

Cep Telefonu Kullanıyorsanız Büyük Risk Altındasınız

Çar Eki 19 , 2011
Cep telefonu kullanıyorsanız SİZ DE BU RİSKİ YAŞIYORSUNUZ.. İşte cep telefonlarıyla ilgili yapılan son araştırma: Risk bu kez kanser değil, […]

Kategoriler

Destek İçin Tıklayın
Son Yorumlar