Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, class '' not found in /home/percem/public_html/wp-includes/class-wp-hook.php on line 303
Erol Köse'ye Fena Dayak!

Twitter’daki sivri yorumları nedeniyle onlarca ünlüyle mahkemelik olan Erol Köse, Günay Restaurant’ta saldırıya uğradı, hastanelik oldu!

Cenk Koray’ı anma ve ödül gecesinde inanılmaz olaylar yaşandı. İstanbul Şişli’deki Günay Restaurant’ta düzenlenen davete çok sayıda ünlü katıldı. Geceye katılanlar arasında kanlı bıçaklı olan Seda Sayan’la Erol Köse de vardı.

SEDA SAYAN ÇANTAYLA SALDIRDI
Erol Köse, basına kapalı gerçekleşen ödül töreninde önce Seda Sayan’ın hışmına uğradı. Geceye ilk olarak Erol Köse geldi. Bir süre önce kendisinin çıplak fotoğraflarını yayınlayan Köse’nin geldiğini öğrenen Seda Sayan mahkemelik olduğu Köse’nin yanına gitti. Sayan “Sen nasıl adamsın? Şerefsiz herif. Hangi yüzle buraya geldin? Sen kişiliksiz ve adi herifin tekisin” diyerek Köse’ye sinkaflı küfür etti. Ardından da Erol Köse’nin suratına tüküren Seda Sayan çantası ile Köse’nin omzuna vurdu. Erol Köse’ye hakaretler yağdıran Seda Sayan’ın ardından ünlü şovmen Mehmet Ali Erbil de sahneden Erol Köse’ye laf atarak ‘Hala oturuyor’ dedi.

Bunlar yaşanırken hiç hareket etmeyen Köse daha sonra gazetecilerin karşısına çıktı ve şu açıklamayı yaptı:
KENDİSİNİ KADIRGALI ZANNETTİ
“Seda Sayan çantası ile koluma vurdu bana ve genç kızıma aileme sülaleme hakaretlerde bulundu. Ben bir doktorum kimin nereden geldiği belli. Ben kendi klasmanımda görmediğim için cevap vermeye tenezzül bile etmedim. Böyle bir güzide yeri geçmişte çalıştığı başka tarz yerler zannetti. Deniz seviyesinin bu kadar altına ineceğini tahmin etmiyordum. Kendisini Kadırgalı burayı da mahallesi zannetti” dedi.

KAPIDA DAYAK YEDİ
Erol Köse’ye ikinci saldırı Günay Restaurant’ın kapısında gerçekleşti.
Seda Sayan’ın menajeri Stelyo Pipis, Erol Köse’ye “Kameralar olmasaydı seni benzetirdim!” diye bağırırdı. Erol Köse ise Stelyo Pipis’e dönerek “Kameralar önünde şov yapıyorsun. Seninle daha sonra görüşeceğiz” dedi. Hemen ardından Stelyo Pipis’in yanında çalışanlarından Osman adlı genç Köse’yi yumrukladı. Çevredekilerin müdahalesiyle kurtulan Erol Köse, soluğu hastanede aldı.
Darp raporuyla karakola giden Köse, saldırgandan şikayetçi oldu. Osman adlı kişinin Seda Sayan’ın arkadaşı olduğu iddia edildi.

Kaynak; internet..