Tuğçe Kazaz Umre ‘ye gidiyor

Evlendikten sonra din değiştirip Hıristiyan olan Tuğçe Kazaz şimdi de Umre’ye gidiyor..

Tuğçe Kazaz Umre’ye gidiyor Altı yıl önce Yunan Yorgo Seitaridis’le evlenirken Hıristiyanlığı seçen, boşanma kararının ardından geçtiğimiz günlerde, “Din değiştirdiğim için pişmanım” diye açıklama yapan Tuğce Kazaz, Umre ‘ye gidecek ve bir daha bikinili poz vermeyecek.

Türkiye’nin en güzel modellerinden olan Kazaz, 2005 yılında Yunan oyuncu Yorgo Seitaridis’le evlenirken sok bir kararla din değiştirip Hıristiyan olmuştu. Haç takan ve her fırsatta çok mutlu olduğunu söyleyen güzel model uzun süre Türkiye’ye de dönmemişti. Ancak köprünün altından çok sular aktı. Tuğçe Kazaz, bir süre önce Yunan esiyle boşanma kararı aldı.

BUDİST OLDUĞU DA SÖYLENDİ

Türkiye’ye dönen Tuğçe Kazaz’ın bir dönem Hıristiyanlığı terk edip Budist olduğu iddiaları ortaya atıldı. Kazaz, geçtiğimiz günlerde, “Geçmişte din değiştirdiğim için çok pişmanım” diye açıklama yapmıştı. HaberTürk’ün haberine göre; güzel modelin geçen ramazan ayı boyunca oruç tutup namaz kıldığı ortaya çıktı, önümüzdeki günlerde umreye gitmeye hazırlanan Tuğçe Kazaz; mayo, bikini kataloglarında da poz vermeyecek.

Next Post

Büyüklere Masallar - Mahmure Erten (Özgün Yazı)

Cum Eki 28 , 2011
Bir zamanlar masallar vardı, hani pembe pembe diziler yok iken, televizyonlarda yayınlanan diziler masalların yerini almamışken.. O zaman masallar çocuklara […]

Kategoriler

Destek İçin Tıklayın
Son Yorumlar