Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, class '' not found in /home/percem/public_html/wp-includes/class-wp-hook.php on line 303
Angry Birds Cheetos - Sorular ve Cevaplar

 

Angry Birds Cheetos nedir?
Angry Birds Cheetos; Cheetos, Lays, Doritos, Ruffles ve Çerezza özel paketlerindeki şifreleri toplamanızı ve girmenizi sağlayan bir web sitesidir. Bu kredileri de Angry Birds’ün özel versiyonunu oynamak için kullanabilirsin. Eğer rekor elde ederek Günlük Rekor Tablosu’na girebilirsen, muhteşem ödüller kazanma şansı yakalayabilirsin!

Şifremi nereye gireceğim?
Siteye giriş yaparak şifreni girebilir ve sana ne kadar kredi kazandıracağını öğrenebilirsin! Şifre giriş kutucuğu ekranın sağ üst köşesindedir.

Neden benim şifrem arkadaşlarımınkine göre daha az kredi verdi?
Şifreler paketlere rastgele dağıtılmıştır ve Angry Birds Cheetos’un en eğlenceli yanlarından biri de, bir şifrenin kaç kredi ettiğini hiçbir zaman bilmemendir.

Nasıl ödül kazanırım?
Öncelikle giriş yapmalı ve kredi kazanmak için bir şifre girmelisin. Ondan sonra, madeni para ikonuyla gösterilen 5 Angry Birds Cheetos ödül bölümlerini oynamaya başlayabilirsin. Ödül kazanmanın 3 yolu vardır:

Her gün, Günlük Rekor Tablosu’ndaki her bölümün en yüksek skorlu oyuncuları ödül kazanacaktır. Ödül sayısı günden güne ve bölümler arasında değişir. Mevcut ödül sayısını her gün Ödüller ya da Rekorlar sayfalarından görebilirsin.

Kampanyanın sonunda, her bölümde en yüksek skoru elde eden oyuncular süper ödül kazanacaklardır. Rekorlar sayfasına giderek Tüm Zamanların Rekor Tablosu’nun en başındaki kişiyi görebilirsin.

Altın Patiler ödüllü bölümlerin içinde gizli. Eğer onu vurmayı başarabilirsen, Altın Pati ödülü seni bekliyor olacak!Bir yerlerde Altın Pati olup olmadığı sana oyunun başında söylenecektir.

Günlük ödülleri kimin kazandığına saat kaçta karar veriyorsunuz?
Günlük Rekor Tablosu her gün 20:30’da kapanır ve her bölümün en yüksek skorlara sahip oyuncuları ödül kazanır. Daha sonra tablo sıfırlanır ve ertesi gün yeni ödül kazanmak için rekabet yeniden başlar.

Benim skorum listenin en başındaki oyuncularla aynıydı. Neden ben ödül kazanmadım?
Bölümü en kısa sürede tamamlayan oyuncular, tabloda kendisiyle aynı skordaki oyuncuların önüne geçer.

Oyunuma 20:30’dan önce başladım, ancak puanım bir sonraki günkü Günlük Rekor Tablosu’na eklendi, neden?
Aynı günkü Günlük Rekor Tablosu’na puanının eklenebilmesi için oyununu 20:30’dan önce bitirmen gerekli. Eğer 20:30’da oynadığın oyun henüz bitmediyse ya da 20:30’dan sonra yeni bir oyuna başladıysan bu oyunun puanı otomatik olarak bir sonraki Günlük Rekor Tablosu’na eklenir.

Rozetler nedir?
Sınırlı sayıdaki Angry Birds Cheetos sanal rozetleri topla ve arkadaşlarınla paylaş! Toplam 5 tane rozet seni bekliyor ve bu rozetleri aşağıdaki başarıları gerçekleştirerek kazanabilirsin.

“Dikkat Acemi” Rozeti: Angry Birds Cheetos’u ilk kez oynayarak.
“Ödül Avcısı” Rozeti: Tüm ödüllü bölümleri tamamlayarak.
“Oyun Bağımlısı” Rozeti: Angry Birds Cheetos’u ödüller için 100 kez oynayarak.
“Puan Kralı” Rozeti: Toplam 10.000.000 puan kazanarak.
“Büyük Star” Rozeti: Her ödül bölümünde 3 yıldız kazanarak.

Kazandığın rozetleri Profilimi Görüntüle sayfasından görebilir ve arkadaşlarınla paylaşabilirsin!

Kullanıcı adımı ve parolamı unutmamam için bana e-posta atabilir misiniz?
Maalesef atılamaz. Eğer parolanı unutursan, e-posta adresini vererek parolanı yenileyebilirsin. Sana yeni parolanın bulunduğu bir e-posta gönderilecek, sen de ilk kez giriş yaptığında bunu hatırlayabileceğin bir parolayla değiştirebileceksin.

Bir ödül kazandım! Peki nasıl talep edeceğim?
Ödülünü talep etmek için öncelikle giriş yapmalısın. Ya ana sayfada kod giriş kutucuğunun altındaki ödül sembolünü ya da Profilimi Görüntüle sayfasındaki Ödül Talebi’ni seçmelisin.

Ödülümü almazsam ne yapmalıyım?
Ödülün 3 ay içerisinde sana ulaşmalı. Eğer bu süre içerisinde ödülün sana ulaşmadıysa lütfen bizimle iletişime geç.

4 thoughts on “Angry Birds Cheetos – Sorular ve Cevaplar

  1. ben cheetos-angrybırds ye şifre girme için uğraşıyorum ama giremiyorum neye tıklayıp girmem laım

Comments are closed.