angry-birds-oyna

Angry Birds!
Yeşil domuzcuklar Cheetos’ları çaldı ve Angry Birds’lerin Cheetosları onlardan geri alması için senin yardımına ihtiyaçları var! Oynamak için promosyonlu paketlerdeki şifreleri gir. Her gün en yüksek skorları elde edenler muhteşem hediyeler kazanacak!

Oyun
Cheetos’ları kurtarmak ve Yeşil domuzcukları vurmak için, Angry Birds’lerin yıkıcı gücünü ve sapanı kullan! Mümkün olduğunca az kuş kullanmaya özen göster; en yüksek skorlar ve en fazla sayıda yıldız kazanmak için ise en fazla hasarı vermeye bak. Bölümleri tamamladıkça, farklı yetenekleri olan başka kuşları da kullanma şansı elde edeceksin.

Şifreler = Krediler
Angry Birds Cheetos oynamak ve ödül kazanmak istiyorsan, promosyonlu paketlerden şifreleri bulman gerekli. Kayıt olduktan ya da Facebook ile giriş yaptıktan sonra, profiline şifrelerini eklemeye başlayabilirsin. Her şifre sana rastgele bir sayıda kredi verecektir. Ödül için oynadığın her oyun ise 1 kredi değerinde.

Ödüller
Günlük ödüllerin sahipleri, her bölümde belirtilen en yüksek skorları elde eden oyuncular olup, Günlük Rekor Tablosu’nda gösterildiği gibi her gün 20:30’da belirlenir. Tablo her gün yenilenir ve yeni ödüller kazanılmaya hazır olur; bu yüzden eğer istediğin ödülü kazanamadıysan tekrar deneyebilirsin! Her bölüm için farklı ödüller var ve her bölümde sadece bir kere ödül kazanabilirsin. Ödüller listesini görmek için tıkla!

30.06.2012 tarihinde saat 20.30’da Tüm Zamanların Rekor Tablosu’ndaki en yüksek skorlu oyuncular, süper ödülün sahibi olacaklar. Her bölüm için en yüksek skorların kaydedilecek ve bu tabloda en yüksek skoru elde eden oyuncular kazanacak. Süper ödülleri görmek için tıkla!

Altın Patiler ödüllü bölümlerin içinde gizli. Eğer onu vurmayı başarabilirsen, Altın Pati ödülü seni bekliyor olacak!

Rekorlar
Günlük Rekor Tablosu ve Tüm Zamanların Rekor Tablosu’nu Rekorlar sayfasında görebilirsin.

Patlayan Cheetos Paketi!
Bir bölümde takılı mı kaldın ya da skorunu yükseltmek mi istiyorsun? O zaman patlayan Cheetos Paketi’nin gücünü kullan! Bu paketi kullanmak 3 krediye bedeldir ve her oyunda sadece 1 kez kullanılabilir.

Rozetler
Sınırlı sayıdaki Angry Birds Cheetos sanal rozetlerini topla ve arkadaşlarınla paylaş! Toplam 5 tane rozet var ve bu rozetleri aşağıdakileri gerçekleştirerek kazanabilirsin:

“Dikkat Acemi” Rozeti: Angry Birds Cheetos’u ilk kez oynayarak.
“Ödül Avcısı” Rozeti: Tüm ödüllü bölümleri tamamlayarak.
“Oyun Bağımlısı” Rozeti: Angry Birds Cheetos’u ödüller için 100 kez oynayarak.
“Puan Kralı” Rozeti: Toplam 10.000.000 puan kazanarak.
“Büyük Star” Rozeti: Her ödül bölümünde 3 yıldız kazanarak.