Isırılmış Elma ‘dan Çevre Duyarlılığı ve Müşteri Memnuniyeti

Teknolojinin önde gelen firmalarından Apple, müşterilerine ilginç bir teklif sunmaya hazırlanıyor.

Çevre duyarlığını benimsemekte kararlı olan şirket müşterilerine teklifte bulunmayı planlıyor. Apple kendine ait bozuk teknoloji ürünlerini müşteriden alarak, bu ürünleri bakımdan geçirip, çalışır hale geldiğinde ürünleri tekrar müşteriye vermeyi planlıyor. Bu güne kadar müşterilerine sunduğu benzersiz teklifleriyle tanıdığımız Apple, bu teklifi ile birçok kullanıcının yüzünü şüphesiz güldürecek.

ABD merkezli teknoloji devi bazı mağazalarından kullanıcıların kullandıkları iPhone ve iPad cihazlarını alarak bunların yerine belirli ücret karşılında yenilerini vermeyi teklif ediyordu. Bu teklifin ardından müşterisinin karşısına şimdi ücret talep etmeden ürünleri tekrar çalışabilir hale getirip vermeyi planlıyor.

Eğer Apple uygulamasında kararlı olursa hem tüketici için hemde diğer şirketler için çevre duyarlığı konusunda ön adım atmış olacak. Böylelikle çevre duyarlığı konusunda teknoloji şirketlerinin ürünleri belirli bir zaman sonrasında hurdalık olmayacak.

kaynak ; ahmetceylan

Next Post

Windows 8 'e Başlat Menüsü Ne Zaman Gelecek?

Sal Nis 29 , 2014
Windows 8 ‘e Başlat Menüsü Ne Zaman Gelecek? Başlat menüsü Windows 8 .1’e dönüyor.. Yazılım devi Microsoft’un üzerinde çalıştığı ikinci […]
isletim-sistemleri

Kategoriler

Destek İçin Tıklayın
Son Yorumlar