Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, class '' not found in /home/percem/public_html/wp-includes/class-wp-hook.php on line 303
Shop-Mar - Shopmar - Shop Mar Hakkında - Telefonları - Mağdurları

Shop-Mar (Yeni Marmara Bilgisayar) Telefon Numarası:

0 424 238 42 82

– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – –

Mart Ayında Ulusal bir kanalda Shop-Mar reklamını gördüm.

Reklamda gördüğüm SANSUI SPV-7500 80 GB PVR Digital Uydu Alıcısı internetten havale yaparak sipariş verdim.

Ürün yaklaşık bir ay beklememe rağmen elime ulaşmadı. Ürün ücretlerini iade edeceklerini söylediler. 28.08.2009 tarih itibari ile henüz ürün ücreti de iade edilmedi.

www.shop-mar.com sitesinde belirtilen 444 0 549 telefonlarına ve maile cevap verilmiyor.

Son olarak Yeni Marmara Bilgisayar Adlı kursa ulaşabildim. Fatih isimli şirket yetkilisi iade taahüdünde bulunmasına rağmen şu anda telefonlara bile çıkmıyor. Telefona bakan kişinin kendinden bile haberi yok. İkinci sefer aradığımda çıkan kişi 5 ay geçmesine rağmen halen paranın iade edileceğini söylüyor. Tarih veremiyor.

Bağlı olduğum kaymakamlıktaki Tüketici Hakları birimine dilekçe vericem. Bu birimle yaptığım telefon görüşmesinde bu parayı kesinlikle geri alacaklarını söylediler. Hala umutluyum..

Bu arada beni böyle uğraştıran Shop-Mar ve onun yetkilisi Fatih beyefendiye yazıklar olsun…
YENİ MARMARA BİLGİSAYAR KURSU (Elazığ, Merkez)
Yeni Marmara Bilgisayar Kursu Elazığ Merkez’de hizmet veren bir kurstur. İşletmen + Ön Muhasebe (Windows, Word, Excel, Access, PowerPoint), Bilgisayarlı Muhasebe (ETA, Logo), Programlama, Bilgisayar Destekli Çizim, web tasarımı vs. alanlarda dersler verilebilmektedir. Kurs grupları, öğrencilerden gelen talepler doğrultusunda açılmaktadır. Yeni Marmara Bilgisayar Kursu kurs ücretleri ve açılan gruplar için aşağıdaki telefon numarasından bilgi alabilirsiniz.
Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı
Bulunduğu Yer: ELAZIĞ / MERKEZ
Adı: YENİ MARMARA BİLGİSAYAR KURSU
Adresi: İCADİYE MAH. HÜRRİYET CAD. NO:23 HALK BANKASI VAKFI BİNASI KAT:3-4 ELAZIĞ
E-mail Adresi: marmara@marbim.com
Web Adresi:  www.marbim.com