Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, class '' not found in /home/percem/public_html/wp-includes/class-wp-hook.php on line 303
İbrahim Tatlıses Evlendi (Fotoğraflı)

Ünlü türkücü İbrahim Tatlıses evlendi. “İbrahim Tatlıses evlendi” haberi hayranlarına büyük sürpriz oldu. Peki İbrahim Tatlıses kiminle evlendi?

İbrahim Tatlıses “Bana bir şey olursa sakın evlenme” dediği 12 yıllık sevgilisi Ayşegül Yıldız’la hastane odasında evlendi.

İbrahim Tatlıses(59) tedavi gördüğü Darüşşafaka Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hastanesi’nde ikinci kez nikah masasına oturdu. Ünlü türkücü 12 yıldır birlikte olduğu sevgilisi Ayşegül Yıldız’la(30) hayatını birleştirdi.

Hürriyet’te yer alan habere göre, nikahı Şişli Belediye Başkanı Mustafa Sarıgül kıydı. İlk kez evlenen Ayşegül Yıldız gelinlik tarzı beyaz bir elbise giyerken Tatlıses de takım elbise tercih etti. Hazırlıkları büyük bir gizlilik içersinde tamamlanan nikaha çiftin ailesinden ve dostlarından birkaç kişi davet edildi.

TATLISES’TEN İLK AÇIKLAMA…

İbrahim Tatlıses nikah sonrası yaptığı açıklama şunları söyledi:

Sayın Başbakanımızın beni ziyareti esnasında yaptığımız sohbette, Başbakanımız artık benim bir yuvam olması gerektiğini sözleriyle ima etti. Bu ima zaten düşündüğüm bir yuvayı gerçekleştirmeme sebep oldu. Bugün de bu evlilik akti için sayın başkanım Mustafa Sarıgül şeref verdiler, bu hayırlı olayı gerçekleştirdiler. Şahitlerimiz Fatih Terim ve Yüksel Çağlar dostlarıma sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum. Ayrıca böyle bir mutlu günü tüm dostlarımla ve beni seven halkımla paylaşmak isterdim. Malesef ülkemizin şu andaki konjektörü buna müsait olmadığından mütevazi bir şekilde gerçekleştirmek durumunda kaldım. Bu mutlu günümde yanımda olan ailem ve çocuklarıma, dostlarıma, ekibime ve tüm sevenlerime teşekkür ederim.

Saygılar İbrahim Tatlıses

Aydemir Akbaş: Tatlıses’in kararı benim için sürpriz olmadı

Nikahı sırasında İbrahim Tatlıses’in yanında bulunan oyuncu Aydemir Akbaş, Tatlıses’in evlilik kararının kendisi için sürpriz olmadığını söyledi. İbrahim Tatlıses ile Ayşegül Yıldız’ın nikahı sırasında hastanede bulunan Aydemir Akbaş, nikah sonrası basın mensuplarının sorularını cevaplandırdı. Akbaş, Tatlıses’in evlilik kararının erken olduğunun düşünülmemesi gerektiğini söyledi. Akbaş, “İbrahim’in içinden gelmiş, ikisi birlikte karar vermişler. Hepimiz olayı dün öğrendik. Benim için sürpriz olmadı. İbrahim’den böyle birşey bekliyordum. Sağlık durumu çok iyi. Yakında Almanya’ya, belki de ABD’ye gidecek. Çok iyi durumda, çok rahat bir şekilde konuşabiliyor ve yürüyebiliyor” diye konuştu.

Tatlıses’e yurt dışından el robotu

Uğradığı silahlı saldırı sonucu tedavi gördüğü Romatem Darüşşafaka Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezinden taburcu edilerek ameliyat olmak için Almanya’ya giden sanatçı İbrahim Tatlıses’in yurda döndükten sonra sol elinin tedavisi için yurt dışından el robotu getirilecek. Türkiye’de ilk kez kullanılacak robot ile hastalar bilgisayar ekranı yardımıyla günlük kol hareketlerini oyun oynar gibi gerçekleştirerek beynin unuttuğu hareketleri yeniden öğreniyor.

Konuyla ilgili bilgi veren Romatem Hastaneleri Yönetim Kurulu Başkanı Dr.Köksal Holoğlu, Tatlıses’in daha önce gittiği Almanya’dan fizik tedavi ve rehabilitasyon için Türkiye’ye dönmesinin tüm dikkatlerin bu alana yoğunlaşmasına neden olduğunu söyledi. Holoğlu, Tatlıses’in tedavisine Türkiye’de devam etmesinin fizik tedavi ve rehabilitasyon açısından önemli bir dönemeç olduğunu belirterek, ”Kendisinin tedavisine Türkiye’de devam etmesi, ülkemize olan güveni artırdı. Rehabilitasyon hizmeti almak için ülkemizi tercih eden yabancı hasta sayısında ciddi artışlar gözlüyoruz” diye konuştu.

Dünyada bu alanda kullanılan tüm teknolojik yeniliklerden Türkiye’deki hastaların da yararlanması için çalıştıklarını anlatan Holoğlu, ”Bir ilke imza atarak, el rehabilitasyonu için robot aldık. Dünyanın sayılı ülkelerinde el rehabilitasyonu için kullanılan 3 robot artık Romatem’in İstanbul, İzmit ve Samsun hastanelerinde de yer alacak” dedi.