Microsoft Türkiye’nin internet sitesinde yayınlanan yazıda Hotmail şifrelerinizi geriye nasıl alabileceğiniz ile ilgili bir video ve açıklayıcı bir metin yayınlandı. Siz de bu dertden muzdarip iseniz buyrun…

Microsoft kaptırılan MSN şifrelerinizi veya Hotmail şifrelerinizi geri alabilmeniz için bir servis açmıştı ama bu servisin Türkçe desteği yoktu. Gerçi şimdi de yok ama en azından Türkiye ekibi bu tür bir çalışma yaparak kullanıcılarına Türkçe bilgi vermişler.

Bu çok geç kalınmış bir bilgi verme işlemidir ki seneler önce bir çok insan bu konuda mağdur ola ola artık profesyonelleşmişlerdir. Bu anlamda bir de Google çeviri servisi de zaten gerekli metin çevirisini yapıp bize daha da yardımcı oluyordu.

Neyse hatanın neresinden döner iseler onlar için bu kadar iyidir. Bu hatalarını anlamış olacaklar ki kullanıcıları için bir video görüntüsü yapmışlar.

İşte size açıklayıcı bir video ve yapmanız gerekenler.

Bahse konu Microsoft sayfası için tıklayın..

2 thoughts on “MSN ve Hotmail Şifresi Nasıl Geri Alınır (Videolu Anlatım)

  1. Daha önce kullandığım “[email protected]” adresimi kullanıyordum. Şifremi yanlık girdiğim için şimdi açamıyorum. oysa şifremi doğru girmiştim. Bana gelen ve gelecek mail mesajlarım “[email protected]” adresime geliyor ve gelmeye devam edecek. Nasıl açacağımı “[email protected]” adresime gönderebilirmisiniz.

Comments are closed.