MSN ve Hotmail Şifresi Nasıl Geri Alınır (Videolu Anlatım)

Microsoft Türkiye’nin internet sitesinde yayınlanan yazıda Hotmail şifrelerinizi geriye nasıl alabileceğiniz ile ilgili bir video ve açıklayıcı bir metin yayınlandı. Siz de bu dertden muzdarip iseniz buyrun…

Microsoft kaptırılan MSN şifrelerinizi veya Hotmail şifrelerinizi geri alabilmeniz için bir servis açmıştı ama bu servisin Türkçe desteği yoktu. Gerçi şimdi de yok ama en azından Türkiye ekibi bu tür bir çalışma yaparak kullanıcılarına Türkçe bilgi vermişler.

Bu çok geç kalınmış bir bilgi verme işlemidir ki seneler önce bir çok insan bu konuda mağdur ola ola artık profesyonelleşmişlerdir. Bu anlamda bir de Google çeviri servisi de zaten gerekli metin çevirisini yapıp bize daha da yardımcı oluyordu.

Neyse hatanın neresinden döner iseler onlar için bu kadar iyidir. Bu hatalarını anlamış olacaklar ki kullanıcıları için bir video görüntüsü yapmışlar.

İşte size açıklayıcı bir video ve yapmanız gerekenler.

Bahse konu Microsoft sayfası için tıklayın..

MSN ve Hotmail Şifresi Nasıl Geri Alınır (Videolu Anlatım)” için 2 yorum

  1. Daha önce kullandığım “Latiferdogan66@hotmail.com” adresimi kullanıyordum. Şifremi yanlık girdiğim için şimdi açamıyorum. oysa şifremi doğru girmiştim. Bana gelen ve gelecek mail mesajlarım “Latiferdogan66@hotmail.com” adresime geliyor ve gelmeye devam edecek. Nasıl açacağımı “Lerdogan66@hotmail.com” adresime gönderebilirmisiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

error

Bu gönderiyi sevdiniz mi? Lütfen Beğenin ve Paylaşın..

YouTube5k
YouTube
Facebook4k
Pinterest20

percemler-logo

Lütfen Destek Olmak İçin Youtube Kanalına